منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کلاینت نتفلیکس برای اوبونتو تاچ به زودی منتشر خواهد شد

کلاینت نتفلیکس برای اوبونتو تاچ به زودی منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کلاینت نتفلیکس برای اوبونتو تاچ به زودی منتشر خواهد شد

سلام گیکسترهای لینوکس. همانطور که می دانید، Canonical اخیراً کتابخانه ای را به روز کرده است که به درخواست نتفلیکس امکان پشتیبانی از Netflix بومی را برای Ubuntu 14.04 فراهم می کند.

اوبونتو تاچ برای استفاده روزانه به اندازه کافی پایدار است، اما به برنامه ها نیز نیاز دارد. اگرچه هنوز به طور رسمی تایید نشده است، به نظر می رسد توسعه دهندگان Netflix در حال حاضر روی یک کلاینت بومی Netflix برای Ubuntu Touch کار می کنند.

کلاینت نتفلیکس برای اوبونتو تاچ به زودی منتشر خواهد شد

هنگامی که در مورد پشتیبانی نتفلیکس از اوبونتو سوال شد، یکی از نمایندگان نتفلیکس به Chibuze Anakor از علاقه مندان به اوبونتو گفت:

«شما در این موضوع در مسیر درستی هستید! به زودی به دنبال نسخه لمسی باشید. فقط باید قدم به قدم آن را برداریم، اما نمی‌توانیم کاربران اوبونتو را برای مدت طولانی در تاریکی نگه داریم. از ما و اوبونتو در آینده فقط چیزهای خوب را انتظار داشته باشید.”

برای یادآوری، Canonical در حال انجام کارهای زیادی بر روی Ubuntu Touch، نسخه موبایل اوبونتو است. در حال حاضر، اوبونتو تاچ به طور رسمی تنها توسط تلفن هوشمند Google Nexus 4 و تبلت Google Nexus 7 2013 پشتیبانی می شود، اما انتظار می رود BQ و Meizu گوشی های هوشمند مجهز به Ubuntu Touch را عرضه کنند.

Meizu همچنین تایید کرده است که اولین گوشی Meizu مجهز به Ubuntu Touch در ماه دسامبر عرضه خواهد شد.